Práva a povinnosti navrhovateľa podľa zákona č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov (EIA)

Ing. Milan Luciak

Odborník, ktorý dlhé roky pôsobí v oblasti životného prostredia. Ukazuje nový pohľad na životné prostredie z praktického života. Spoluautor zákona o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a vyhlášky o odbornej spôsobilosti. Má dlhoročné skúsenosti s prednáškovou a publikačnou činnosťou.

Streda 24. 7. 2024

09:00 - 10:00

450 voľných miest

Zaregistrujte sa na webinár

Lektor: Ing. Milan Luciak

Dátum: 24. 7. 2024

Čas: 09:00 - 10:00

Input:

Na webinár je možné sa registrovať iba v rámci témy produktu, ktorý máte zakúpený. V prípade, že nie ste predplatiteľom tematicky príslušného produktu budeme Vás kontaktovať.

Dôležité informácie!

Potvrdenie registrácie na webinár Vám bude po odoslaní tohto formuláru zaslané na váš email. Pokyny k webináru ako i link k pripojeniu na webinár Vám budú zaslané na email, ktorý ste uviedli pri registrácii najneskôr deň vopred pred konaním webinára.

V prípade, že máte otázky k tomuto webináru zavolajte nám na číslo: 0915 940 940 každý pracovný deň do 14:00 hod. alebo nám píšte na email: webinare@dashofer.sk.

UPOZORŇUJEME, že webinár je iba pre zákazníkov, ktorí majú uhradené predplatné v rámci tématicky príslušného online produktu vydavateľstva Verlag Dashöfer, s.r.o. Pre nezákazníka, ktorý nemá zaplatené predplatné v rámci príslušnej témy produktu registrácia žiaľ nie je možná!